motoger

Chłodnica turbo-intercooler Volvo

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Chłodnica turbo-intercooler Volvo
Chłodnica turbo-intercooler Volvo

Sprzedawcy części do Volvo :

auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
moto2.pl
części używane opel
moto2
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
auto części
gielda czesci
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
części używane poznań
giełda części poznań
auto szrot
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części zamienne
części moto2
giełda części śląsk
części szrot samochodowy

Cena Chłodnica turbo-intercooler Volvo Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Volvo w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Chłodnica turbo-intercooler. Części samochodowe w kategorii Układ chłodzenia. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-19 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Chłodnica turbo-intercooler do Volvo DOWPISANIA i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Chłodnica turbo-intercooler Volvo DOWPISANIA 1.5 2007 SUV. Tanio Chłodnica turbo-intercooler Volvo DOWPISANIA 1.5 2007 SUV. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1998. Buda tego pięknego auta występuje w SUV i to auto wyprodukowano przez producenta Volvo. Ten model na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach DOWPISANIA.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym chłodnica turbo-intercooler . Podobno najczęściej psująca się część do Volvo. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Volvo. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Czytałem na forum, że Volvo to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Volvo. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić chłodnica turbo-intercooler do ZZZ Inny. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Byłem w szoku że znalazłem u nich chłodnica turbo-intercooler. Dostałem chłodnica turbo-intercooler od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak nie dostanę chłodnica turbo-intercooler na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Volvo. Chyba będę na motoger musiał poszukać chłodnica turbo-intercooler. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Volvo. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu chłodnica turbo-intercooler w Volvo. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając chłodnica turbo-intercooler do Volvo. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie chłodnica turbo-intercooler. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele chłodnica turbo-intercooler. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Volvo na części.  


KONTAKT

tanio Chłodnica turbo-intercooler Volvo

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Chłodnica turbo-intercooler Volvo
Copyright © 2025. MOTOGER.pl